Mersin Gazino Müzikhol Kons İş İlanları

0
597

Kons iş ilanları, Başta Mersin olmak üzere türkiye genelinde kons olarak çalışmak isteyen bayanlar hemen bizimle iletişime geçebilir ve dolgun ücretlerle çalışmaya başlayabilirler. Kons iş ilanları, Mersin gazinolarında kons olarak çalışmak isteyen bayanlar deneyimsiz olanlar bizzat bizim tarafımızdan ücretsiz eğitim verilecektir. Kons olarak çalışmak isteyen bayanlar hemen bizimle iletişime geçebilir ve türkiye genelin seçkin mekanlarda kons olarak çalışmaya hemen başlayabilir.

Tel: 0 545 818 06 46 / ‭

Türkiyenin nezih ve seçkin mekanlarında kons olarak çalışmak isteyenler bayan bizimle iletişime geçebilir. Mersinin seçkin mekanlarında dolgun ücretlerle çalışabilirsiniz.

Fiyatlandırma :

Bayan Kons : 300-700
Bayan Solist: 350-800 tl
Bayan Dansçı: 200-500 tl
Bayan Oryantel: 250 500 tl
Salon Hostesi: 100-150 tl

Deneyimsiz olanlar ama çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar bizzat kendimiz tarafından eğitilerek işe başlayabilirler. Türkiyenin hangi şehrinde isterseniz orada kons olarak çalışabilirsiniz. Antalya,Kayseri,Adana Bursa,Konya, Nigde,Balıkesir,Ankara, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerde Bayan Solist ,Kons, Konsomatris ve Danscı olarak seçkin eğlence merkezlerinde çalışabilirsiniz. Ödemelerinizi günlük net olarak mekanlarda gerçekleştirilir. Yılmaz menajerlik olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

ARANILAN ÖZELLİKLER

Eğlenmeyi seven güler yüzlü,
Konuşmayı seven diksiyonu düzgün,
Giyimine ve bakımına özen gösteren,
18 yaş üstü,
Fiziksel olarak engeli olmayan,
Seyahat ve konaklama engeli olmayan,
Deneyimsizler için en az 350 TL günlük yevmiye ile çalışacak,
Seyahat ve konaklama engeli olmayan
İşini severek yapabilen prezentabl deneyimli deneyimsiz
Çalışmak isteyen bayanlar Kons iş ilanları başlıklı ilanımıza hemen başvuruda bulunarak çalışmaya başlayabilir. Detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geç.

Tel: 0 545 818 06 46 /‭

Yılmaz Ajans Menajerlik Hizmetleri

Ahmet Yılmaz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here