Türkiye Geneli Gazino Kons İş İlanları

0
858
Türkiye Geneli Gazino Pavyon Kons İş İlanları

Türkiye geneli sunulan ilanımıza her şehirden başvuruda bulunabilirsiniz. Gazino iş ilanları adlı ilanımıza hemen başvuruda bulunarak güvenilir ve elit gazinolarda çalışabilirsiniz.

Ankara gazinolarında ve türkiye geneli olan gazino iş ilanları başlıklı ilanımıza hemen başvuruda bulunarak dolgun ücretler karşılığında konsomatris olarak çalışabilirsiniz. gazinoda iş ilanları arıyorsanız tam yerindesiniz !

Bayan Gazino İş İlanları

Yüksek gelirlerle çalışmak isteyen bayanlar menajerliğimiz güvencesi ile türkiyenin en iyi mekanlarında başta bursa gazinoları ve istanbul gazinoları olmak üzere güvenli ve huzurlu bir şekilde çalışabilirler.

Yılmaz menajerlik olarak uzun yıllardır güven ve kaliteli hizmet ile sizinleyiz. Hemen aşağıda paylaşılan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilir be türkiye geneli gazino, pavyon ve klüplerde çalışabilirsiniz.

Tel: 0 545 818 06 46 / ‭

Konsomatris İş İlanları

Yatılı olarak çalışmak isteyen bayanların tek yapması gereken tek iş bizimle iletişime geçerek hangi şehirde çalışacağını belirterek gerekli bütün isteklerini yerine getirilerek dolgun ücretler karşılığı gazino ve pavyonlarda çalışacabilir.

Hizmet Verdiğimiz Şehirler

Başta istanbul olmak üzere antalya, adana, ankara, izmir, konya ve bursa gibi şehirlerde bayan konslara ihtiyaç vardır. kons ve konsomatris olarak çalışmak isteyen bayanlar hemen bizimle iletişime geçebilir.

gazino iş ilanları içerik içinde iletişim

Müzikhol İş İlanları

Solist olarak veya danscı olarak çalışmak isteyen bayanlar müzikhollerde yüksek gelirler ile çalışmaya başlayabilirler. Menajerliğimiz tüm hakları verecek olup deneyimsiz olan ama para kazanmak isteyen bayanlar hemen işe başlayabilirler.

Çalışacak Olan Bayanlar için fiyatlandırma şu şekildedir;

Bayan Kons: 300-700 TL Arası

Bayan Solist: 350-800 TL Arası

Bayan Dansçı: 200-500 TL Arası

Bayan Oryantel: 250 500 TL Arası

Salon Hostesi: 100-150 TL Arası

Kons olarak çalışmak isteyen bayanların diğer bir alternatifi ise kons iş ilanları başlıklı ilanı inceleyerek hemen para kazanmaya başlayabilirler. Yüksek gelir elde etmek isteyen bayanların ilanı incelemesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Gazinolarda çalışmak isteyen bayanlarda aradığımız özellikler ise şu şekildedir ;

  • Eğlenmeyi seven güler yüzlü,
  • Konuşmayı seven diksiyonu düzgün,
  • Giyimine ve bakımına özen gösteren,
  • 18 yaş üstü,
  • Fiziksel olarak engeli olmayan,
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan,
  • Deneyimsizler için en az 350 TL günlük yevmiye ile çalışacak,
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayacak

Günlük olmak üzere ödemeleriniz mekanlarda yapılacaktır. Gazinolarda çalışmaya karar veren bayanlar hemen bizimle iletişime geçebilir. Aşağıda belirttiğimiz iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve para kazanmaya başlayabilirler.

Tel: 0 545 818 06 46 / ‭‬

WhatsApp: 0 545 818 06 46/‭

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here